Be Together
BeTogether voor 16 tot 25 jarigen. BE THERE!
Vanaf september start BeTogether voor jongeren en jongvolwassenen uit de Ronde Venen. Doel is ontmoeting, samen zijn, geloofservaringen delen en verdieping. Het is een open groep, waar jongeren kunnen komen en gaan en vrienden welkom zijn.
Op 17 september is de startbijeenkomst bij LEEF je UIT! In De Rank. Om 17:00 uur eten we met elkaar en vanaf 19:00 is er een jeugddienst. Vanaf 24 september is BeTogether elke twee weken op zondagavond van 19:00-21:00 uur in de Weg (Boven de Karwei). Interesse om mee te doen meld je aan via INSTA:@betogetherchurch of per mail: Betogetherchurch@gmail.com.
Heb jij en/of je ouders behoefte aan meer informatie kom dan naar onze informatiebijeenkomst op donderdag 7 september van 20:00-21:00 in de Weg, Industrieweg 38F, Mijdrecht (boven de Karwei).
BeTogether is een gezamenlijk initiatief van Leef!, CGK De Wegwijzer, Veenhartkerk, Protestantse gemeente Mijdrecht en Pinksterkerk de Weg. Vanuit onze gemeente zijn Willemieke Meints, Astrid Butijn, Elise Jansen en Marianne Haspels (06-43376286) betrokken.
Verkoop collectemunten
Kerststallen Tentoonstelling
Ontmoeting Kontakt Morgen
Verdriet, verlies en veerkracht
Product van de maand
6 jan - Kopij Kerkvaart!!
Kerstgroetenactie Nieuwersluis
Be Together
Bijbelbasics – Blok 2: Kom je ook?
Geloven in Ontmoeting 2023-2024
Wekelijks gebedsmoment
Samen bijbellezen
Geloven in Ontmoeting in De Ronde Venen 2023 - 2024
Zin Zoeken - Info over activiteiten
Instagram PGMijdrecht en ZinZoeken
Open Kerk in de Rank
Voor de kinderen
Liturgische kleuren
Geef en Neem kast naast de Janskerk!
Elkaar de winter doorhelpen, en daarna…
Historie Geref Kerk Mijdrecht